Finał Pucharu Polski MTB XCO w Głuchołazach!

IV Ogólnopolski Wyścig CykloOpawy XCO-MTB – FINAŁ Pucharu Polski XCO 5.09.2015 (sobota)
Organizator Klub Turystyki Kolarskiej KTUKOL Głuchołazy

SZCZEGÓŁY WKRÓTCE.

CykloOpawy 2014

IMAG1677III  edycja ogólnopolskiego wyścigu Cykloopawy XC – MTB Głuchołazy 2014  już za nami.
Swoje 5 gr. do zawodów niestety musiała dołożyć aura. Padający przez całą noc deszcz zmienił trasę na bardzo trudną, techniczną i niewybaczającą najmniejszego błędu. Starty odbyły się już przy słonecznej pogodzie lecz trasa do końca zawodów pozostała wyjątkowo śliska i grząska. Miało to niestety wpływ na ilość startujących.
Z zapisanych ponad 200 zawodników zdecydowało się na start 170 z 21 klubów kolarskich.

W imieniu organizatora zawodów klub KTK Ktukol serdecznie dziękuje zawodnikom, sędziom, trenerom, kibicom i sympatykom kolarstwa za  wspólne stworzenie fajnych zawodów kolarskich. Dziękuję członkom   KTK Ktukol, wolontariuszom,  współorganizatorom i sponsorom za wsparcie i pomoc w organizacji zawodów.
Szczególne Pani Irenie Wolak  Komendant Maltańskiej Służby Medycznej w Nysie za przekazane nagrody  rzeczowe dla zawodników , pluszaki  – pocieszanki oraz słodycze które wywołały uśmiech na niejednej twarzy w tym dniu i to nie tylko u dzieci. kolejne podziękowanie należy się za profesjonalne zabezpieczenie medyczne w trakcie zawodów.

Podziękowania również kieruję do Pana Pawła Papugi  przedstawiciela firmy Henry Kruse Polska za wsparcie finansowe i rzeczowe bez którego organizacja imprezy była by niezmiernie trudna.

I już na koniec kolegom z Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Głuchołazach. Na wszystkich naszych klubowych imprezach są pierwsi  a kończą zawsze ostatni. Dzięki.

Do zobaczenia za rok. Mam nadzieje, że nasz wspólny wysiłek umożliwi stały progres w realizacji kolejnych edycji.
Tomek Rudnicki